KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11795084
nr 1179 5084
Joël Mila
(1895-1985), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1948. Olja på duk, 65x54 cm
Joël Mila, ursprungligen Mattsson, svensk bildkonstnär född 1895, död 1985 .
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:27:59
18/4 22:10:38
150 kr
23/4 19:22:59
Joël Mila
Läs mer om Joël Mila